Technická podpora SHZ

Technická podpora SHZ (stabilní hasicí zařízení)

Hledáme:

absolventa střední nebo vysoké školy s praxí v projektování a technickém kreslení v AutoCAD, který by se rád profesně posunul, dokázal projektovat a rozvíjet špičkový produkt v oboru požární bezpečnosti staveb

Náplň práce:

Projekční práce v AutoCAD a vyšší
Tvorba mat. kusovníků/výkazu výměr pro logistiku a výrobu
Autorský a technický dozor při realizacích SHZ na stavbách apod.
Zpracování projekční dokumentace, zaměření u zákazníka

Očekáváme:

Min. SŠ vzdělání technického směru
Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem
Znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou
Časovou flexibilitu (občasně i v terénu a na stavbách)
Technické a prostorové cítění
Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
Znalost anglického jazyka vítána
Ochota k cestování
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zajímavé platové podmínky
Přátelskou firemní kulturu
Možnost uplatnění zkušeností
Další rozvoj v rámci společnosti
Systém firemních benefitů
Možnost růstu – samostatný projektant SHZ

Místo výkonu práce Jihlava – vhodné i absolventy s minimální praxí

Kontakt: adriana.koci@klika.cz