Přípravář projektů SHZ

Přípravář projektů SHZ (stabilní hasicí zařízení vodní)

Hledáme:
Min. středoškoláka se znalostí kreslení v AutoCAD, který by se rád profesně posunul, dokázal by po zaškolení zpracovávat cenové nabídky profese SHZ vodní v odboru požární bezpečnosti staveb.

Náplň práce:
• Zpracování cenových nabídek pro oblast SHZ vodní, pěnové
• Kontrola obdržené projektové dokumentace, zpracování výkazů výměr pro nacenění zakázky
• Vedení agendy cenových nabídek včetně průběžné kontroly stavu nabídek
• Komunikace se zákazníkem
• Komunikace s logistikou a případnými subdodavateli při tvorbě cenové nabídky
• Podpora při tvorbě CN pro vícepráce na dané zakázce
• Účast při technických a obchodních jednáních

Očekáváme:
• Min. SŠ vzdělání technického směru
• Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem
• Uživatelská znalost technického kreslení v AutoCAD - podmínkou
• Zkušenost s rozpočty - výhodou
• Časovou flexibilitu
• Technické a prostorové cítění
• Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
• Ochota k cestování
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• Zajímavé platové podmínky
• Přátelskou firemní kulturu
• Možnost uplatnění zkušeností
• Další rozvoj v rámci společnosti
• Systém firemních benefitů

Místo výkonu práce je Jihlava.

Kontakt: adriana.koci@klika.cz